معرفی مرکز بتن ایران

شرکت فرا ساخت راستین آژند ( مرکز بتن ایران ) با بهره‌گیری از نیروهای فنی و مجرب و باسابقه در زمینه شیمی و عمران، تخصصی‌ترین مرکز فنی و مهندسی بتن در جنوب کشور بوده و درزمینه تولید مواد شیمیایی ساختمان وخدمات مهندسی بتن ومقاوم سازی فعالیت داشته است.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و قاعده‌مند، در توسعه‌ی زیرساخت‌های عمرانی کشور نقش خود را ایفا کند و با اتکا به دانش و تجربه‌ی نیروی انسانی خود در راستای ارائه خدمات و مشاوره در زمینه پروژه‌های عمرانی، مقاوم‌سازی و فناوری‌های نوین سازه‌های بتنی گام مفیدی بردارد. تأمین نیازهای کیفی و کمّی طیف وسیعی از مشتریان از اولویت‌های اصلی شرکت بوده است. ارائه‌‌ی بهترین کیفیت، تحویل به موقع قیمت مناسب، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای قبل و بعد از فروش محصولات جهت تامین رضایت مشتریان، سرلوحه اهداف شرکت می‌باشد.

مرکز بتن ایران با سابقه‌ی اجرای چندین پروژه بزرگ عمرانی و مقاوم‌سازی در رابطه با سازه‌های بتنی در سطح کشور و همکاری با سازمان‌های دولتی و غیردولتی، آماده ارائه‌‌ مشاوره در زمینه خدمات کارشناسی، فنی، مهندسی، نظارتی و اجرایی بتن در تمام پروژ‌ه‌های عمرانی و ساختمانی می باشد.

همچنین تولید و ارائه محصولات افزودنی، مصالح تعمیراتی و آب‌بندی بتن، گروت‌، ماستیک و درزبند، کف‌پوش، رنگ و رنگدانه، مصالح و چسب کاشی، سرامیک و سنگ و ... از دیگر خدمات این شرکت می‌باشد.