واترپروف مایع بتن

کد محصول :AC-WP01

 

AC-WP01

واترپروف مایع بتن

Waterproof powdered concrete

 

شرح محصول

AC-WP01 ماده کاهش دهنده نفوذپذیری بتن می‌باشد که افزودن آن به بتن علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت، با مسدود نمودن کاپیلارهای بتن از نفوذ آب نیز جلوگیری می‌نماید.

 

کاربرد محصول

AC-WP01 جهت آب بند نمودن بتن‌های فونداسیون، منابع آب، استخرها، ساخت لوله‌های بتنی، کانال‌های آب و گالری بسیار مناسب می‌باشند. AC-WP01 را می‌توان در مراحل تولید بتن و یا در محل بتن ریزی به بتن آماده اضافه نمود و کافیست به مدت ۲ دقیقه با بتن مخلوط گردد. از آنجا که این ماده محتوی روانساز بوده، موجب افزایش روانی می‌گردد ضروریست در هنگام تولید بتن نسبت آب به سیمان به دقت کنترل شده و از ۴۰ درصد تجاور ننماید، در غیر این صورت آب اضافی موجود باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه نشت آب می‌گردد.

توجه

در صورت طولانی شدن زمان مصرف بتن و در نتیجه افت اسلامی آن، افزودن دوباره AC-WP01 بی مانع است اگر چه در چنین مواقعی استفاده از روان کننده AC-WP01 نیز بسیار کارساز می‌باشد.

 

خصوصیات شیمیایی محصول

شکل ظاهری

مایع

وزن مخصوص

02/1 تا 03/1 گرم در سانتیمتر مکعب

در صد یون کلر

صفر

ایجاد حباب هوا

کمتر از یک درصد

 

 

مقدار مصرف محصول

AC-WP01 به طور معمول بین ۰٫۵ درصد وزن سیمان موجود در بتن مصرف می‌شود و در صورت نیاز به تکرار آن مقدار یک درصد وزن سیمان اضافه شود.

 

استانداردها

 ASTM C-494 TYPE A,C,E AND FBS 5075 PART 1

 

بسته بندی محصول

AC-WP01 در بشکه‌های پلاستیکی ۲۵ کیلوگرمی عرضه می‌گردد.

 

شرایط و عمر نگهداری

در صورت دور بودن بشکه‌ها از تابش آفتاب و رطوبت، تا یک سال قبل نگهداری و مصرف می‌باشد.

 

نکات ایمنی

AC-WP01 حاوی مواد سمی و خطرناک نمی‌باشد ولی همانند سایر مواد شیمیایی، در هنگام کار با این ماده از دستکش و ماسک استفاده نماید و از تماس با چشم‌ها، دهان و مواد غذایی اجتناب گردد.

 

تأییدیه کیفیت

تمامی محصولاتی که توسط مرکز بتن ایران ارائه می‌گردند مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می‌باشند.

همرسانی :